IOU-Kalender 2016

03 jan - 03 jan Openings Sprintwedstrijden Spiegelplas / Nederhorst den Berg inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
30 jan - 30 jan Lustrumfeest, WOW / Den Bosch aankondiging / Ausschreibung
12 feb - 17 feb Boot Holland / WTC Leeuwarden
16 mar - 20 mar HISWA / RAI Amsterdam
19 mar - 19 mar ALV IOU-N / RAI Amsterdam
26 mar - 27 mar Paashaas wedstrijden / Reeuwijk inschrijven / melden uitslag / Ergebnis
16 apr - 17 apr Openingswedstrijden / Sneek, Snekermeer uitslag / Ergebnis
23 apr - 24 apr Voorjaarswedstrijden / WSV Heeg aankondiging / Ausschreibung algemene info / Allgemeine info inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
30 apr - 01 mei Voorjaarswedstrrijden Grou / Grou inschrijven / melden
01 mei - 01 mei Oranjeregatta / Paterswoldse Meer fotoverslag / Fotoreport
05 mei - 08 mei Kleine Sneekweek / Sneek, Snekermeer inschrijven / melden
07 mei - 08 mei Gouwe Ouwe / Kralingen inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
07 mei - 08 mei ZZ Cup / Zuidlaren inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
14 mei - 15 mei 75-jarige Goudse Zeilweek / Reeuwijk inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten inschrijven / melden
14 mei - 15 mei WaterReijkSail3daagse/Beulaker Bokaal / Beulaker wiede aankondiging / Ausschreibung inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
15 mei - 16 mei Pinkster Driedaagse / Grou inschrijven / melden
21 mei - 22 mei 40 Jahre Sommer Pokal / Diemelsee, GER aankondiging / Ausschreibung inschrijven / melden
28 mei - 29 mei Bossche Bollen / Ertveld plas, Den Bosch inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
04 jun - 05 jun Open Vlaams Kampioenschap 2016 (voorheen Cora de Vries prijs) / Zilverplas, Belgie inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
11 jun - 12 jun Braassem Summer Regatta / Braassemer Meer inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
11 jun - 12 jun NNWB Kampioenschappen / Heeg inschrijven / melden
11 jun - 12 jun Twee Landen Regatta 2016 / Oldambtmeer algemene info / Allgemeine info
18 jun - 19 jun Zilveren Spiegel / Spiegelplas, Nederhorst den Berg inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
25 jun - 26 jun Zomerwedstrijden Sneek / Sneek, Snekermeer inschrijven / melden
02 jul - 03 jul Vrijbuiter weekend 2016 / Loosdrecht inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
08 jul - 10 jul Oud Zeilend Hout 2016 / Zuidlaarder Meer bij ZZ
22 jul - 28 jul Schildweek 2016 / Schildmeer, Roegeweg 3a 9629 PA Steendam aankondiging / Ausschreibung algemene info / Allgemeine info inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
06 aug - 11 aug Sneekweek 2016 / Sneek, Snekermeer inschrijven / melden
09 aug - 14 aug IDM / Ratzeburg (bij Lubeck), GER aankondiging / Ausschreibung algemene info / Allgemeine info inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
13 aug - 14 aug NIWA / Nieuwkoop inschrijven / melden
20 aug - 26 aug EURO / COMO meer (Bellano) Italie aankondiging / Ausschreibung algemene info / Allgemeine info inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
03 sep - 04 sep Herfstwedstrijden / Goingaryp inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
16 sep - 18 sep ONK Delta Lloyd Open Dutch / Medemblik inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
24 sep - 25 sep Sluitingswedstrijden / Sneek, Snekermeer inschrijven / melden
24 sep - 25 sep Wiede Bokaal / Belterwiede inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
01 okt - 02 okt Biercup / Belterwiede inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
15 okt - 16 okt Finale / Nieuwkoop inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
19 nov - 20 nov Oliebollen wedstrijden / Zuidlaren inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
26 nov - 27 nov Boterletter / Kralingen