IOU-Kalender 2017

08 jan - 08 jan Sprintwedstrijden Spiegelplas / Spiegelplas - Nederhorst den Berg inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
14 jan - 14 jan WOW / Magic Marine Muiderzand inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
10 feb - 15 feb Boot Holland / Leeuwarden
08 mar - 12 mar HISWA / RAI Amsterdam
11 mar - 11 mar Algemene Leden Vergadering / HISWA - RAI Amsterdam inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
01 apr - 02 apr Ruhrpokal / Baldeneyesee - Essen
15 apr - 16 apr Paashaas wedstrrijden / Reeuwijk inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
29 apr - 30 apr Voorjaarswedstrijden / Heeg inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
06 mei - 07 mei Gouwe Ouwe / Kralingen - Rotterdam inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
13 mei - 14 mei Bossche Bollen / Ertveldplas - Den Bosch inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
20 mei - 21 mei Cora de Vies wedstrijden / Zilvermeer - Belgie inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
25 mei - 28 mei Kleine Sneekweek / Sneekermeer - Sneek
27 mei - 28 mei ZZ Cup / Zuidlaarder Meer - Zuidlaren inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
02 jun - 04 jun North Sea Regatta - GOLD Cup / Scheveningen
03 jun - 04 jun Goudse Zeilweek / Reeuwijk
03 jun - 04 jun Pinkster Driedaagse / Grouw
10 jun - 11 jun BraassemS Regatta / Braassermermeer inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
17 jun - 18 jun Zilveren Spiegel / Spiegelplas - Nederhorst den Berg inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
24 jun - 25 jun Zomerwedstrijden Sneek / Sneekermeer - Sneek
01 jul - 02 jul Vrijbuiter weekend / Loosdrecht inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
05 aug - 10 aug Sneekweek / Sneekermeer - Snmeek
12 aug - 13 aug NIWA / Nieuwkoop
14 aug - 18 aug IDM / Steinhude - Duitsland inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
25 aug - 27 aug Oostenrijks Kampioenschap / Wolffgangsee (bij de Attersee)
28 aug - 01 sep EURO / Attersee inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
07 sep - 10 sep ONK / Beulaker Wiede - Wanneperveen inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
16 sep - 17 sep Herfstwedstrijden / Goingaryp inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
23 sep - 24 sep Sluitingswedstrijden / Sneekermeer - Sneek
23 sep - 24 sep Wiede Bokaal / Belterwiede - Wanneperveenj inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
30 sep - 01 okt Biercup / Belterwiede - Wanneperveen inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
14 okt - 15 okt Finale / Nieuwkoop inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
04 nov - 05 nov Eiscup / Baldeneyesee - Essen
18 nov - 19 nov Oliebollen wedstrijden / Zuidlaarder Meer - Zuidlaren inschrijven / melden inschrijvers / Gemeldeten
02 dec - 03 dec Boterletter / Kralingen - Rotterdam